Haberler


Haberler


Siyasetçiler Zahit Yapı'da buluştular
30.05.2015

Yönetim Kurulu Başkanilgini AK Parti Şanlıurfa eski Merkez Ilce Başkanı Mustafa Zahit in yapmış olduğu Zahit Yapı'ya siyasetçilerin ziyaretleri devam ediyor.

Son olarak AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Eski il Genel Meclis son Başkanı Mustafa Yavuz AK Parti Şanlıurfa eski Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Kirli Ak Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Dr. Mehmet Fatih Aksoy AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Şerdil Karahan ve Ticaret ve Sanayi Odasi Yönetim Kurulu Üyesi Mikail Zahit Zahit Yapıyı ziyaret ederek sohbet ettiler.

Ziyarette 7 Haziran'da yapılacak olan Genel Seçimler üzerine yapılan sohbette misafirler karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı 7 Haziran'da yapılacak olan Genel Seçimler çerçevesinde bugün eski Merkez ilçe Başkanımız Mustafa Zahit kardeşimizi ziyaret ettik ve sohbet ettik kendisinin bu partiye emeği çoktur. Dedi.

Zahit Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zahit ise ziyaret ten duymuş olduğu memnuniyetini dile getirerek şunları ifade etti.

Bugün burada hakikaten birbirinden çok değerli dostlarımız burada bizleri ziyaret ederek bize onur verdiler. Parti bizim Partimiz inşallah Allah'in izniyle 7 Haziran akşamı 12 de 12 yaparak fire vermeden bütün aday olan arkadaşlarımızı meclise göndereceğiz diyerek sözlerini tamamladı.

Ziyaret daha sonra karşılıklı sohbet havası içersinde son buldu.